24 KITCHEN HD Türksat Frekans Bilgisi

24 KITCHEN HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan YEMEK temalı 24 KITCHEN HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel 24 KITCHEN HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. 24 KITCHEN HD Türksat Frekansı Kaç?

24 KITCHEN HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı 24 KITCHEN HD
Frekansı12196
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR10400
FEC3/4
Paket İsmiFOX INT HD PAKET
TipHD
KategoriYEMEK
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.03.2023

24 KITCHEN HD kanalının Türksat frekansı nedir?

24 KITCHEN HD Kanalı 12196 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 10400 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. 24 KITCHEN HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

24 KITCHEN HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

24 KITCHEN HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza 24 KITCHEN HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEMEK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda FOX INT HD PAKET paketinde bulunan 24 KITCHEN HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ 24 KITCHEN HD Kanal Bilgileri

24 KITCHEN HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. 24 KITCHEN HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.