4SYTE TV Türksat Frekans Bilgisi

4SYTE TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı 4SYTE TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel 4SYTE TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. 4SYTE TV Türksat Frekansı Nedir?

4SYTE TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı4SYTE TV
Frekansı18773
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme9.06.2023

4SYTE TV kanalının Türksat frekansı nedir?

4SYTE TV Kanalı 18773 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. 4SYTE TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

4SYTE TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza 4SYTE TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan 4SYTE TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ 4SYTE TV Kanal Bilgileri

4SYTE TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. 4SYTE TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.