A2 TV Türksat Frekans Bilgisi

A2 TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı A2 TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel A2 TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. A2 TV Türksat Frekansı Nedir?


A2 TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıA2 TV
Frekansı12053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiATV DOĞU PAKET
TipSD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


A2 TV kanalının Türksat frekansı nedir?

A2 TV Kanalı 12053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. A2 TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

A2 TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza A2 TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV DOĞU PAKET paketinde bulunan A2 TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ A2 TV Kanal Bilgileri

A2 TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. A2 TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.