AGI TV Türksat Frekans Bilgisi

AGI TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı AGI TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AGI TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AGI TV Türksat Frekansı Kaç?

AGI TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı AGI TV
Frekansı11061
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR4820
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 28
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

AGI TV kanalının Türksat frekansı nedir?

AGI TV Kanalı 11061 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 4820 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. AGI TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AGI TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

AGI TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AGI TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 28 paketinde bulunan AGI TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AGI TV Kanal Bilgileri

AGI TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AGI TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.