AGRO TV Türksat Frekans Bilgisi

AGRO TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan AGRO TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AGRO TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AGRO TV Türksat Frekansı Nedir?

AGRO TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıAGRO TV
Frekansı11837
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.12.2023

AGRO TV kanalının Türksat frekansı nedir?

AGRO TV Kanalı 11837 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. AGRO TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AGRO TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AGRO TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36 paketinde bulunan AGRO TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AGRO TV Kanal Bilgileri

AGRO TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AGRO TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.