AKİT TV HD Türksat Frekans Bilgisi

AKİT TV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı AKİT TV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AKİT TV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AKİT TV HD Türksat Frekansı Nedir?


AKİT TV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıAKİT TV HD
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.02.2024


AKİT TV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

AKİT TV HD Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. AKİT TV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

AKİT TV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AKİT TV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 paketinde bulunan AKİT TV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AKİT TV HD Kanal Bilgileri

AKİT TV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AKİT TV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.