AKRA FM Türksat Frekans Bilgisi

AKRA FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı AKRA FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AKRA FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AKRA FM Türksat Frekansı Kaç?

AKRA FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı AKRA FM
Frekansı11557
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.03.2023

AKRA FM kanalının Türksat frekansı nedir?

AKRA FM Kanalı 11557 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. AKRA FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AKRA FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

AKRA FM kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AKRA FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI paketinde bulunan AKRA FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AKRA FM Kanal Bilgileri

AKRA FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AKRA FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.