AKRT Türksat Frekans Bilgisi

AKRT Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan AKRT kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AKRT Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AKRT Türksat Frekansı Nedir?

AKRT kanalı kapandı mı?

AKRT kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek AKRT kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

AKRT Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıAKRT
Frekansı11837
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36
TipSD
ŞifreŞifresiz

AKRT kanalının Türksat frekansı nedir?

AKRT Kanalı 11837 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. AKRT kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AKRT Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AKRT kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36 paketinde bulunan AKRT kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AKRT Kanal Bilgileri

AKRT kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AKRT kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.