ALA TOO 24 Türksat Frekans Bilgisi

ALA TOO 24 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı ALA TOO 24 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ALA TOO 24 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ALA TOO 24 Türksat Frekansı Kaç?

ALA TOO 24 kanalı kapandı mı?

ALA TOO 24 kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek ALA TOO 24 kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

ALA TOO 24 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı ALA TOO 24
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

ALA TOO 24 kanalının Türksat frekansı nedir?

ALA TOO 24 Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. ALA TOO 24 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ALA TOO 24 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ALA TOO 24 kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ALA TOO 24 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 paketinde bulunan ALA TOO 24 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ALA TOO 24 Kanal Bilgileri

ALA TOO 24 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ALA TOO 24 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.