ALEM FM. Türksat Frekans Bilgisi

ALEM FM. Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı ALEM FM. kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ALEM FM. Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ALEM FM. Türksat Frekansı Kaç?

ALEM FM. Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı ALEM FM.
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme20.03.2023

ALEM FM. kanalının Türksat frekansı nedir?

ALEM FM. Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. ALEM FM. kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ALEM FM. Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ALEM FM. kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ALEM FM. kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan ALEM FM. kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ALEM FM. Kanal Bilgileri

ALEM FM. kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ALEM FM. kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.