AL JAZEERA Türksat Frekans Bilgisi

AL JAZEERA Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı AL JAZEERA kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AL JAZEERA Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AL JAZEERA Türksat Frekansı Kaç?

AL JAZEERA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı AL JAZEERA
Frekansı12457
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 3 - BATI
TipSD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz

AL JAZEERA kanalının Türksat frekansı nedir?

AL JAZEERA Kanalı 12457 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. AL JAZEERA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AL JAZEERA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

AL JAZEERA kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AL JAZEERA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 3 - BATI paketinde bulunan AL JAZEERA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AL JAZEERA Kanal Bilgileri

AL JAZEERA kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AL JAZEERA kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.