AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV Türksat Frekans Bilgisi

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİN temalı AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV Türksat Frekansı Kaç?

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU
TipSD
KategoriDİN
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.03.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV 11557 V - Dikey Batı 30000 2/3 T3A TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI


AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV kanalının Türksat frekansı nedir?

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU paketinde bulunan AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV Kanal Bilgileri

AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AL SUNNAH AL NABAWIYAH TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.