AMERICAS CLASSICS Türksat Frekans Bilgisi

AMERICAS CLASSICS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı AMERICAS CLASSICS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AMERICAS CLASSICS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AMERICAS CLASSICS Türksat Frekansı Nedir?


AMERICAS CLASSICS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıAMERICAS CLASSICS
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme1.03.2024


AMERICAS CLASSICS kanalının Türksat frekansı nedir?

AMERICAS CLASSICS Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. AMERICAS CLASSICS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AMERICAS CLASSICS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AMERICAS CLASSICS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan AMERICAS CLASSICS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AMERICAS CLASSICS Kanal Bilgileri

AMERICAS CLASSICS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AMERICAS CLASSICS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.