ANADOLU DERNEK TV Türksat Frekans Bilgisi

ANADOLU DERNEK TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇEŞİTLİ temalı ANADOLU DERNEK TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ANADOLU DERNEK TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ANADOLU DERNEK TV Türksat Frekansı Kaç?

ANADOLU DERNEK TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı ANADOLU DERNEK TV
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreŞifresiz

ANADOLU DERNEK TV kanalının Türksat frekansı nedir?

ANADOLU DERNEK TV Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ANADOLU DERNEK TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ANADOLU DERNEK TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ANADOLU DERNEK TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ANADOLU DERNEK TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan ANADOLU DERNEK TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ANADOLU DERNEK TV Kanal Bilgileri

ANADOLU DERNEK TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ANADOLU DERNEK TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.