ANTALYA RADYO Türksat Frekans Bilgisi

ANTALYA RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ANTALYA RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ANTALYA RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ANTALYA RADYO Türksat Frekansı Nedir?

ANTALYA RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıANTALYA RADYO
Frekansı11957
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiTRT BATI PAKET
TipRD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

ANTALYA RADYO kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
ANTALYA RADYO 11096 H - Yatay Doğu 30000 5/6 T3A TRT PAKET DOĞU


ANTALYA RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

ANTALYA RADYO Kanalı 11957 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ANTALYA RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ANTALYA RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ANTALYA RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TRT BATI PAKET paketinde bulunan ANTALYA RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ANTALYA RADYO Kanal Bilgileri

ANTALYA RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ANTALYA RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.