ATV Türksat Frekans Bilgisi

ATV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı ATV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ATV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ATV Türksat Frekansı Nedir?

ATV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıATV
Frekansı12053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiATV DOĞU PAKET
TipSD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

ATV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
ATV HD 12053 H - Yatay Doğu 27500 5/6 T4A ATV DOĞU PAKET


ATV kanalının Türksat frekansı nedir?

ATV Kanalı 12053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ATV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ATV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ATV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV DOĞU PAKET paketinde bulunan ATV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ATV Kanal Bilgileri

ATV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ATV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.