ATV HD Türksat Frekans Bilgisi

ATV HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSAL temalı ATV HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ATV HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ATV HD Türksat Frekansı Nedir?

ATV HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıATV HD
Frekansı12053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiATV DOĞU PAKET
TipHD
KategoriULUSAL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme3.10.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

ATV HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
ATV 12053 H - Yatay Doğu 27500 5/6 T4A ATV DOĞU PAKET


ATV HD kanalının Türksat frekansı nedir?

ATV HD Kanalı 12053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ATV HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

ATV HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ATV HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSAL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV DOĞU PAKET paketinde bulunan ATV HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ATV HD Kanal Bilgileri

ATV HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ATV HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.