AZADLIQ VOA AZERI Türksat Frekans Bilgisi

AZADLIQ VOA AZERI Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSLARARASI temalı AZADLIQ VOA AZERI kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel AZADLIQ VOA AZERI Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. AZADLIQ VOA AZERI Türksat Frekansı Nedir?

AZADLIQ VOA AZERI kanalı kapandı mı?

AZADLIQ VOA AZERI kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek AZADLIQ VOA AZERI kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

AZADLIQ VOA AZERI Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıAZADLIQ VOA AZERI
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipRD
KategoriULUSLARARASI
ŞifreŞifresiz

AZADLIQ VOA AZERI kanalının Türksat frekansı nedir?

AZADLIQ VOA AZERI Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. AZADLIQ VOA AZERI kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

AZADLIQ VOA AZERI Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza AZADLIQ VOA AZERI kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSLARARASI kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan AZADLIQ VOA AZERI kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ AZADLIQ VOA AZERI Kanal Bilgileri

AZADLIQ VOA AZERI kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. AZADLIQ VOA AZERI kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.