A HABER RADYO Türksat Frekans Bilgisi

A HABER RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı A HABER RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel A HABER RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. A HABER RADYO Türksat Frekansı Nedir?


A HABER RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıA HABER RADYO
Frekansı12053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiATV DOĞU PAKET
TipRD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


A HABER RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

A HABER RADYO Kanalı 12053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. A HABER RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

A HABER RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza A HABER RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV DOĞU PAKET paketinde bulunan A HABER RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ A HABER RADYO Kanal Bilgileri

A HABER RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. A HABER RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.