A NEWS HD Türksat Frekans Bilgisi

A NEWS HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı A NEWS HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel A NEWS HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. A NEWS HD Türksat Frekansı Kaç?

A NEWS HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı A NEWS HD
Frekansı11998
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR11666
FEC3/4
Paket İsmiATV HD PAKET
TipHD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz

A NEWS HD kanalının Türksat frekansı nedir?

A NEWS HD Kanalı 11998 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 11666 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. A NEWS HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

A NEWS HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

A NEWS HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza A NEWS HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV HD PAKET paketinde bulunan A NEWS HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ A NEWS HD Kanal Bilgileri

A NEWS HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. A NEWS HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.