A SPOR Türksat Frekans Bilgisi

A SPOR Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı A SPOR kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel A SPOR Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. A SPOR Türksat Frekansı Nedir?

A SPOR Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıA SPOR
Frekansı12053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiATV DOĞU PAKET
TipSD
KategoriSPOR
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.11.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

A SPOR kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
A SPOR HD 12053 H - Yatay Doğu 27500 5/6 T4A ATV DOĞU PAKET


A SPOR kanalının Türksat frekansı nedir?

A SPOR Kanalı 12053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. A SPOR kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

A SPOR Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza A SPOR kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV DOĞU PAKET paketinde bulunan A SPOR kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ A SPOR Kanal Bilgileri

A SPOR kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. A SPOR kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.