A SPOR HD Türksat Frekans Bilgisi

A SPOR HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı A SPOR HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel A SPOR HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. A SPOR HD Türksat Frekansı Kaç?

A SPOR HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı A SPOR HD
Frekansı12053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiATV DOĞU PAKET
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

A SPOR HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
A SPOR 12053 H - Yatay Doğu 27500 5/6 T4A ATV DOĞU PAKET


A SPOR HD kanalının Türksat frekansı nedir?

A SPOR HD Kanalı 12053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. A SPOR HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

A SPOR HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

A SPOR HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza A SPOR HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV DOĞU PAKET paketinde bulunan A SPOR HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ A SPOR HD Kanal Bilgileri

A SPOR HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. A SPOR HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.