A SPOR RADYO Türksat Frekans Bilgisi

A SPOR RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı A SPOR RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel A SPOR RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. A SPOR RADYO Türksat Frekansı Kaç?

A SPOR RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı A SPOR RADYO
Frekansı12053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiATV DOĞU PAKET
TipRD
KategoriSPOR
ŞifreŞifresiz

A SPOR RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

A SPOR RADYO Kanalı 12053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. A SPOR RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

A SPOR RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

A SPOR RADYO kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza A SPOR RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda ATV DOĞU PAKET paketinde bulunan A SPOR RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ A SPOR RADYO Kanal Bilgileri

A SPOR RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. A SPOR RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.