A.VUSLAT TV Türksat Frekans Bilgisi

A.VUSLAT TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇEŞİTLİ temalı A.VUSLAT TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel A.VUSLAT TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. A.VUSLAT TV Türksat Frekansı Kaç?

A.VUSLAT TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı A.VUSLAT TV
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreŞifresiz

A.VUSLAT TV kanalının Türksat frekansı nedir?

A.VUSLAT TV Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. A.VUSLAT TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

A.VUSLAT TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

A.VUSLAT TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza A.VUSLAT TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan A.VUSLAT TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ A.VUSLAT TV Kanal Bilgileri

A.VUSLAT TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. A.VUSLAT TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.