BABA RADYO Türksat Frekans Bilgisi

BABA RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı BABA RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BABA RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BABA RADYO Türksat Frekansı Kaç?

BABA RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı BABA RADYO
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme25.03.2023

BABA RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

BABA RADYO Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BABA RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BABA RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BABA RADYO kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BABA RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan BABA RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BABA RADYO Kanal Bilgileri

BABA RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BABA RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.