BAHAR TURK TV Türksat Frekans Bilgisi

BAHAR TURK TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı BAHAR TURK TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BAHAR TURK TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BAHAR TURK TV Türksat Frekansı Kaç?

BAHAR TURK TV kanalı kapandı mı?

BAHAR TURK TV kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek BAHAR TURK TV kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

BAHAR TURK TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı BAHAR TURK TV
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

BAHAR TURK TV kanalının Türksat frekansı nedir?

BAHAR TURK TV Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. BAHAR TURK TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BAHAR TURK TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BAHAR TURK TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BAHAR TURK TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan BAHAR TURK TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BAHAR TURK TV Kanal Bilgileri

BAHAR TURK TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BAHAR TURK TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.