BAYRAK FM Türksat Frekans Bilgisi

BAYRAK FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı BAYRAK FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BAYRAK FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BAYRAK FM Türksat Frekansı Nedir?

BAYRAK FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBAYRAK FM
Frekansı12610
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR20830
FEC3/4
Paket İsmiTURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

BAYRAK FM kanalının Türksat frekansı nedir?

BAYRAK FM Kanalı 12610 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 20830 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BAYRAK FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BAYRAK FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BAYRAK FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI paketinde bulunan BAYRAK FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BAYRAK FM Kanal Bilgileri

BAYRAK FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BAYRAK FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.