BAYRAM FM Türksat Frekans Bilgisi

BAYRAM FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı BAYRAM FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BAYRAM FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BAYRAM FM Türksat Frekansı Nedir?

BAYRAM FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBAYRAM FM
Frekansı12344
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 7 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.09.2023

BAYRAM FM kanalının Türksat frekansı nedir?

BAYRAM FM Kanalı 12344 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BAYRAM FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BAYRAM FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BAYRAM FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 7 - BATI paketinde bulunan BAYRAM FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BAYRAM FM Kanal Bilgileri

BAYRAM FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BAYRAM FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.