BBC CBeebies HD Türksat Frekans Bilgisi

BBC CBeebies HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı BBC CBeebies HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BBC CBeebies HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BBC CBeebies HD Türksat Frekansı Nedir?

BBC CBeebies HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBBC CBeebies HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriÇOCUK
ŞifreIrdeto
Güncelleme4.12.2023

BBC CBeebies HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BBC CBeebies HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BBC CBeebies HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BBC CBeebies HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BBC CBeebies HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan BBC CBeebies HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BBC CBeebies HD Kanal Bilgileri

BBC CBeebies HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BBC CBeebies HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.