BBC EARTH HD Türksat Frekans Bilgisi

BBC EARTH HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BBC EARTH HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BBC EARTH HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BBC EARTH HD Türksat Frekansı Nedir?

BBC EARTH HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBBC EARTH HD
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
ŞifreNDS

Kanalın Diğer Frekansları:

BBC EARTH HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BBC EARTH HD 12245 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A DTVH P5 HD T416
BBC EARTH HD 11265 V - Dikey Batı 30000 3/4 T5B DIGITURK HD T55


BBC EARTH HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BBC EARTH HD Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. BBC EARTH HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BBC EARTH HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BBC EARTH HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan BBC EARTH HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BBC EARTH HD Kanal Bilgileri

BBC EARTH HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BBC EARTH HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.