BBC ENTARTAIN Türksat Frekans Bilgisi

BBC ENTARTAIN Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSLARARASI temalı BBC ENTARTAIN kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BBC ENTARTAIN Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BBC ENTARTAIN Türksat Frekansı Kaç?

BBC ENTARTAIN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı BBC ENTARTAIN
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T39
TipHD
KategoriULUSLARARASI
ŞifreIrdeto

BBC ENTARTAIN kanalının Türksat frekansı nedir?

BBC ENTARTAIN Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BBC ENTARTAIN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BBC ENTARTAIN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BBC ENTARTAIN kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BBC ENTARTAIN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSLARARASI kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T39 paketinde bulunan BBC ENTARTAIN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BBC ENTARTAIN Kanal Bilgileri

BBC ENTARTAIN kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BBC ENTARTAIN kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.