BBC FIRST HD Türksat Frekans Bilgisi

BBC FIRST HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇEŞİTLİ temalı BBC FIRST HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BBC FIRST HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BBC FIRST HD Türksat Frekansı Nedir?

BBC FIRST HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBBC FIRST HD
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipHD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreIrdeto
Güncelleme29.11.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

BBC FIRST HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BBC First 11305 V - Dikey Batı 30000 3/4 T5B DIGITURK HD T56


BBC FIRST HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BBC FIRST HD Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BBC FIRST HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BBC FIRST HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BBC FIRST HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan BBC FIRST HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BBC FIRST HD Kanal Bilgileri

BBC FIRST HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BBC FIRST HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.