BBC WORLD NEWS Türksat Frekans Bilgisi

BBC WORLD NEWS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı BBC WORLD NEWS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BBC WORLD NEWS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BBC WORLD NEWS Türksat Frekansı Kaç?

BBC WORLD NEWS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı BBC WORLD NEWS
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T39
TipHD
KategoriHABER
ŞifreIrdeto

Kanalın Diğer Frekansları:

BBC WORLD NEWS kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BBC WORLD NEWS 12187 V - Dikey Batı 27500 5/6 T4A DTVH P4 HD T411


BBC WORLD NEWS kanalının Türksat frekansı nedir?

BBC WORLD NEWS Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BBC WORLD NEWS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BBC WORLD NEWS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BBC WORLD NEWS kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BBC WORLD NEWS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T39 paketinde bulunan BBC WORLD NEWS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BBC WORLD NEWS Kanal Bilgileri

BBC WORLD NEWS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BBC WORLD NEWS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.