BBC WORLD NEWS HD Türksat Frekans Bilgisi

BBC WORLD NEWS HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı BBC WORLD NEWS HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BBC WORLD NEWS HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BBC WORLD NEWS HD Türksat Frekansı Nedir?


BBC WORLD NEWS HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBBC WORLD NEWS HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriHABER
ŞifreIrdeto
Güncelleme22.02.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

BBC WORLD NEWS HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BBC WORLD NEWS 12187 V - Dikey Batı 27500 5/6 T4A DTVH P4 HD T411

BBC WORLD NEWS HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BBC WORLD NEWS HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BBC WORLD NEWS HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BBC WORLD NEWS HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BBC WORLD NEWS HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan BBC WORLD NEWS HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BBC WORLD NEWS HD Kanal Bilgileri

BBC WORLD NEWS HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BBC WORLD NEWS HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.