BENGÜ TÜRK Türksat Frekans Bilgisi

BENGÜ TÜRK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇEŞİTLİ temalı BENGÜ TÜRK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BENGÜ TÜRK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BENGÜ TÜRK Türksat Frekansı Kaç?

BENGÜ TÜRK kanalı kapandı mı?

BENGÜ TÜRK kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek BENGÜ TÜRK kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

BENGÜ TÜRK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı BENGÜ TÜRK
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29
TipSD
KategoriÇEŞİTLİ
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

BENGÜ TÜRK kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BENGÜ TÜRK HD 12685 H - Yatay Batı 27500 2/3 T3A TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29


BENGÜ TÜRK kanalının Türksat frekansı nedir?

BENGÜ TÜRK Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. BENGÜ TÜRK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BENGÜ TÜRK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BENGÜ TÜRK kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BENGÜ TÜRK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇEŞİTLİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 paketinde bulunan BENGÜ TÜRK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BENGÜ TÜRK Kanal Bilgileri

BENGÜ TÜRK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BENGÜ TÜRK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.