BENGÜ TÜRK HD Türksat Frekans Bilgisi

BENGÜ TÜRK HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı BENGÜ TÜRK HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BENGÜ TÜRK HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BENGÜ TÜRK HD Türksat Frekansı Nedir?

BENGÜ TÜRK HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBENGÜ TÜRK HD
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR27500
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme29.09.2023

BENGÜ TÜRK HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BENGÜ TÜRK HD Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. BENGÜ TÜRK HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BENGÜ TÜRK HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BENGÜ TÜRK HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 29 paketinde bulunan BENGÜ TÜRK HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BENGÜ TÜRK HD Kanal Bilgileri

BENGÜ TÜRK HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BENGÜ TÜRK HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.