BERAT Türksat Frekans Bilgisi

BERAT Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı BERAT kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BERAT Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BERAT Türksat Frekansı Nedir?

BERAT Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBERAT
Frekansı12422
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme9.06.2023

BERAT kanalının Türksat frekansı nedir?

BERAT Kanalı 12422 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BERAT kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BERAT Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BERAT kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU paketinde bulunan BERAT kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BERAT Kanal Bilgileri

BERAT kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BERAT kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.