BERAT Türksat Frekans Bilgisi

BERAT Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı BERAT kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BERAT Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BERAT Türksat Frekansı Kaç?

BERAT Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı BERAT
Frekansı11557
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

BERAT kanalının Türksat frekansı nedir?

BERAT Kanalı 11557 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. BERAT kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BERAT Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BERAT kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BERAT kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 10 - BATI paketinde bulunan BERAT kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BERAT Kanal Bilgileri

BERAT kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BERAT kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.