BERAT TV Türksat Frekans Bilgisi

BERAT TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BERAT TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BERAT TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BERAT TV Türksat Frekansı Kaç?

BERAT TV kanalı kapandı mı?

BERAT TV kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek BERAT TV kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

BERAT TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı BERAT TV
Frekansı11061
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR4820
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 28
TipSD
ŞifreŞifresiz

BERAT TV kanalının Türksat frekansı nedir?

BERAT TV Kanalı 11061 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 4820 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BERAT TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BERAT TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BERAT TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BERAT TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 28 paketinde bulunan BERAT TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BERAT TV Kanal Bilgileri

BERAT TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BERAT TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.