BLOOMBERG Türksat Frekans Bilgisi

BLOOMBERG Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı BLOOMBERG kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BLOOMBERG Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BLOOMBERG Türksat Frekansı Nedir?

BLOOMBERG Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBLOOMBERG
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriHABER
ŞifreIrdeto
Güncelleme29.09.2023

BLOOMBERG kanalının Türksat frekansı nedir?

BLOOMBERG Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BLOOMBERG kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BLOOMBERG Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BLOOMBERG kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan BLOOMBERG kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BLOOMBERG Kanal Bilgileri

BLOOMBERG kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BLOOMBERG kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.