BLOOMBERG EUROPEAN Türksat Frekans Bilgisi

BLOOMBERG EUROPEAN Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSLARARASI temalı BLOOMBERG EUROPEAN kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BLOOMBERG EUROPEAN Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BLOOMBERG EUROPEAN Türksat Frekansı Kaç?

BLOOMBERG EUROPEAN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı BLOOMBERG EUROPEAN
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T39
TipHD
KategoriULUSLARARASI
ŞifreIrdeto

BLOOMBERG EUROPEAN kanalının Türksat frekansı nedir?

BLOOMBERG EUROPEAN Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BLOOMBERG EUROPEAN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BLOOMBERG EUROPEAN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BLOOMBERG EUROPEAN kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BLOOMBERG EUROPEAN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSLARARASI kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda DIGITURK HD T39 paketinde bulunan BLOOMBERG EUROPEAN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BLOOMBERG EUROPEAN Kanal Bilgileri

BLOOMBERG EUROPEAN kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BLOOMBERG EUROPEAN kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.