BLOOMBERG HT Türksat Frekans Bilgisi

BLOOMBERG HT Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EKONOMİ temalı BLOOMBERG HT kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BLOOMBERG HT Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BLOOMBERG HT Türksat Frekansı Nedir?


BLOOMBERG HT Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBLOOMBERG HT
Frekansı11053
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR8000
FEC3/4
Paket İsmiHABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET
TipSD
KategoriEKONOMİ
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

BLOOMBERG HT kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
BLOOMBERG HT HD 12209 H - Yatay Doğu 10000 3/4 T4A SHOW HD PAKET

BLOOMBERG HT kanalının Türksat frekansı nedir?

BLOOMBERG HT Kanalı 11053 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 8000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BLOOMBERG HT kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BLOOMBERG HT Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BLOOMBERG HT kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EKONOMİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda HABERTURK-BLOOMBERG HT_BATI PAKET paketinde bulunan BLOOMBERG HT kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BLOOMBERG HT Kanal Bilgileri

BLOOMBERG HT kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BLOOMBERG HT kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.