BLUES Türksat Frekans Bilgisi

BLUES Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı BLUES kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BLUES Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BLUES Türksat Frekansı Kaç?

BLUES Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı BLUES
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme25.03.2023

BLUES kanalının Türksat frekansı nedir?

BLUES Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BLUES kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BLUES Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BLUES kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BLUES kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan BLUES kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BLUES Kanal Bilgileri

BLUES kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BLUES kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.