BRITISH MUSLIM TV Türksat Frekans Bilgisi

BRITISH MUSLIM TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİN temalı BRITISH MUSLIM TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BRITISH MUSLIM TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BRITISH MUSLIM TV Türksat Frekansı Kaç?

BRITISH MUSLIM TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı BRITISH MUSLIM TV
Frekansı11012
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU
TipSD
KategoriDİN
ŞifreŞifresiz

BRITISH MUSLIM TV kanalının Türksat frekansı nedir?

BRITISH MUSLIM TV Kanalı 11012 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. BRITISH MUSLIM TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BRITISH MUSLIM TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BRITISH MUSLIM TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BRITISH MUSLIM TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 34-DOĞU paketinde bulunan BRITISH MUSLIM TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BRITISH MUSLIM TV Kanal Bilgileri

BRITISH MUSLIM TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BRITISH MUSLIM TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.