BRT 1 HD Türksat Frekans Bilgisi

BRT 1 HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı BRT 1 HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BRT 1 HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BRT 1 HD Türksat Frekansı Nedir?

BRT 1 HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBRT 1 HD
Frekansı12610
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR20830
FEC3/4
Paket İsmiTURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme26.09.2023

BRT 1 HD kanalının Türksat frekansı nedir?

BRT 1 HD Kanalı 12610 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 20830 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BRT 1 HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

BRT 1 HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BRT 1 HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI paketinde bulunan BRT 1 HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BRT 1 HD Kanal Bilgileri

BRT 1 HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BRT 1 HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.