BRT RADYO 1 Türksat Frekans Bilgisi

BRT RADYO 1 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı BRT RADYO 1 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BRT RADYO 1 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BRT RADYO 1 Türksat Frekansı Nedir?

BRT RADYO 1 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıBRT RADYO 1
Frekansı12610
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaBatı
SR20830
FEC3/4
Paket İsmiTURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme3.10.2023

BRT RADYO 1 kanalının Türksat frekansı nedir?

BRT RADYO 1 Kanalı 12610 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 20830 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. BRT RADYO 1 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BRT RADYO 1 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BRT RADYO 1 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TURKSAT KIBRIS PAKET 1 - BATI paketinde bulunan BRT RADYO 1 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BRT RADYO 1 Kanal Bilgileri

BRT RADYO 1 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BRT RADYO 1 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.