BURSA TV Türksat Frekans Bilgisi

BURSA TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BURSA TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel BURSA TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. BURSA TV Türksat Frekansı Kaç?

BURSA TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı BURSA TV
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipSD
ŞifreŞifresiz

BURSA TV kanalının Türksat frekansı nedir?

BURSA TV Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. BURSA TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

BURSA TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

BURSA TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza BURSA TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan BURSA TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ BURSA TV Kanal Bilgileri

BURSA TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. BURSA TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.