CADDE TV Türksat Frekans Bilgisi

CADDE TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı CADDE TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CADDE TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CADDE TV Türksat Frekansı Nedir?

CADDE TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıCADDE TV
Frekansı11837
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

Kanalın Diğer Frekansları:

CADDE TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
CADDE TV 11837 V - Dikey Batı 30000 2/3 T4A TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36


CADDE TV kanalının Türksat frekansı nedir?

CADDE TV Kanalı 11837 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. CADDE TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CADDE TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CADDE TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 36 paketinde bulunan CADDE TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CADDE TV Kanal Bilgileri

CADDE TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CADDE TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.