CADDE TV Türksat Frekans Bilgisi

CADDE TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı CADDE TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CADDE TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CADDE TV Türksat Frekansı Kaç?

CADDE TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı CADDE TV
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

CADDE TV kanalının Türksat frekansı nedir?

CADDE TV Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. CADDE TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CADDE TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CADDE TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CADDE TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan CADDE TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CADDE TV Kanal Bilgileri

CADDE TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CADDE TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.