ÇAĞRI FM Türksat Frekans Bilgisi

ÇAĞRI FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı ÇAĞRI FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ÇAĞRI FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ÇAĞRI FM Türksat Frekansı Nedir?


ÇAĞRI FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıÇAĞRI FM
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.02.2024


ÇAĞRI FM kanalının Türksat frekansı nedir?

ÇAĞRI FM Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. ÇAĞRI FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ÇAĞRI FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ÇAĞRI FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan ÇAĞRI FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ÇAĞRI FM Kanal Bilgileri

ÇAĞRI FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ÇAĞRI FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.