CARTON NETWORK Türksat Frekans Bilgisi

CARTON NETWORK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı CARTON NETWORK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CARTON NETWORK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CARTON NETWORK Türksat Frekansı Nedir?

CARTON NETWORK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıCARTON NETWORK
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipSD
KategoriBELGESEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.09.2023

CARTON NETWORK kanalının Türksat frekansı nedir?

CARTON NETWORK Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. CARTON NETWORK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CARTON NETWORK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CARTON NETWORK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan CARTON NETWORK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CARTON NETWORK Kanal Bilgileri

CARTON NETWORK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CARTON NETWORK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.